Share
Go down
Admin
Liczba postów : 58
Zobacz profil autorahttp://sntpbf.forumpolish.com

Tutorial: Sanato

on Pon Lip 16, 2018 12:56 am
Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznana z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Ryuk.
Liczba postów : 13
Zobacz profil autora

Re: Tutorial: Sanato

on Pon Lip 16, 2018 1:14 am
Lekko przeciągając się zlustrowałem okolice. Moim oczom ukazała się jakaś istota. Z początku była dość niewyraźna, ale po chwili mogłem się jej przyjrzeć lepiej. Zmierzałem ją chłodnym wzrokiem. -A ty to? - Mruknąłem w jego stronę po czym powoli ruszyłem na górę. -Żyje tu coś ciekawego? - Zapytałem się dziwnej postaci cały czas idąc.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 1:37 am
Ryuk latał tuż za Tobą i demonicznym głosem odrzekł: -Nie, ale jest tu mnóstwo nieżyjących-odrzekł z lekkim uśmiechem. Wyciągnąwszy swój notes zaczął pisać. Tymczasem po chwilowej przechadzce dotarliście na szczyt zamglonego wzgórza. Stał na nim domek, w którym paliło się delikatne światło. Przez okno dostrzec można było kilka szafek, kominek oraz biurko z komputerem holograficznym. Przy owym biurku siedziała profesor Furui i wypełniała dokumenty.
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 1:50 am
Usłyszałem odpowiedź mojego towarzysza podróży i lekko uśmiechnąłem się. -Martwi przynajmniej nie narzekają - dodałem od siebie. Gdy dostrzegłem domek postanowiłem się mu przyjrzeć.W środku zobaczyłem parę rzeczy i jakąś kobietę. -Człowiek... - Mruknąłem i przeprostowałem się. - Trzeba tam wejść, nie? - Zapytałem holokolegi i powoli zacząłem kierować się w stronę drzwi.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 1:54 am
Ryuk spojrzał tylko z politowaniem i skinął głową. Weszliście do środka. Profesorka przywitała was szerokim uśmiechem.
-Witam, nazywam się Furui i mam zamiar przeprowadzić z Tobą test, który pomoże mi dopasować dla Ciebie pokemona towarzyszącego.- powiedziała i poprosiła byś usiadł na krześle. Ona tymczasem wyciągnęła z szafki folder i zaczęła szukać kartek
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:03 am
Zerknąłem na Ryuku i lekko się uśmiechnąłem. Zaraz potem wszedłem do środka i zobaczyłem Profesor Furui. Od razu pomyślałem o tym żeby się do mnie nie zbliżała i nie dotykała. Usiadłem na wskazanym krześle i ruchem ręki pokazałem Ryuku aby się pochylił. -Ludzie już tacy są. Od razu sprawdzają- Szepnąłem do niego po czym patrzyłem na kobietę i czekałem na to co zrobi.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:06 am
Po chwili psorka wyciągnęła potrzebne papiery i zaczęła test.
-Pytania mogą się wydać dziwne, ale mają na celu sprawdzenie, jaki pokemon najbardziej do Ciebie pasuje. Wyobraź sobie sytuację, w której musisz dostać się na szczyt klifu, na szczycie którego rośnie bluszcz. Którą drogą wybrałbyś się na górę?

Po bluszczu
Po skalnych półkach
Poszedłbym okrężną drogą
Wzleciałbym na pokemonie
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:14 am
Przewróciłem oczami, gdy usłyszałem to co mówi kobieta. Znowu jakieś pytania... Wysłuchałem jednak tego co miała do powiedzenia. Następnie postanowiłem się trochę wczuć w sytuację. Mimo że nie było to łatwe. - Trochę mało precyzyjne pytanie. - Usmiechnalem sie złośliwe - Wszystko tak naprawdę zależy od warunków. Jeśli jednak przyjmujemy że nie jest wietrznie i pogoda jest bardzo dobra, a ja mam odpowiedniego pokemona to używam go. W innym wypadku wykorzystuje skalne półki. - Odpowiedziałem na pytanie suchym tonem głosu patrząc na kobietę zimnym wzrokiem bez jakiegokolwiek uczucia.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:19 am
Profesor zanotowała.-Drugie pytanie. Idziesz ulicą, gdy nagle widzisz, że nastolatek znęca się nad psem. Co robisz?
Pomagasz psu
Pomagasz nastolatkowi
Zachowujesz bierność
Szukasz pomocy
Idziesz dalej
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:23 am
Słysząc kolejne pytanie parsknalem śmiechem przy odpowiedzi o "Pomaganie nastolatkowi". -Ludzie sa tacy dziwni - Powiedziałem patrząc na profesor. -Odpowiedź oczywiście brzmi ze pomagam psu. - Dodałem po chwili.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:25 am
-Mhm. Trzecie pytanie. Przed Tobą trudna przeprawa. Musisz przejść przez trasę, na której znajduje się 100 członków Team Rainbow Rocket. W jaki sposób przedostaniesz się na drugą stronę?
Unikając walki
Walcząc jeden po drugim
Walcząc z wszystkimi na raz
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:33 am
Uważnie obserwowałem istotę która siedzi przede mną i zadaje mi kolejne pytania. Nadszedł czas na kolejne. -No cóż wszystko zależy od zespołu jaki posiadam. Jeśli byłby wystarczająco silny to wybrałbym ostatnia opcje. W innym wypadku probowalbym walki jeden po drugim. To zawsze dodatkowe doświadczenie dla mnie i stworkow, dzięki czemu staniemy się silniejsi, a przecież chyba będę mógł odpocząć między kolejnymi potyczkami, co sprawia ze to bardzo dobre rozwiązanie. Powiedziałem niezmienny tonem głosu.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:37 am
Profesor uważnie wysłuchiwała reakcji. Pozostały trzy pytania.
-Mama prosiła byś zrobił zakupy. Po załatwieniu sprawunków zostało ci jeszcze 20zł reszty.
Wydaję wszystko
Kupuję sobie mały drobiazg
Odnoszę mamie całą resztę
Odnoszę mamie część reszty, a część zostawiam na potem
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:39 am
Z każdym kolejnym pytaniem robiło sie nieco dziwniej
No ale cóż... zerknąłem na ryuku po czym na kobietę. -Oddaje cala resztę mamie - Odpowiedziałem nie zastanawiając się zbyt długo.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:42 am
-Świetnie. Zostały dwa pytania. Tym razem spróbuj się wypowiedzieć własnymi słowami. Eksploracja nowego terenu jakim jest Nakatsukuni poprowadzi Cię na nowe krainy i ich sekrety. Jakie cechy według Ciebie powinien mieć taki eksplorator?
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:46 am
Gdy usłyszałem że już prawie koniec poczułem sie nieco lżej. Coraz mniej pytań. O to chodzi. -No cóż na pewno musi mieć odpowiednią wiedzę i postępować ostrożnie. Nie wie wszystkiego o tym miejscu więc najmniejszy błąd i zjedzenie ładnie wyglądających jagód może się dla kogoś takiego źle skończyć. Dlatego podstawą jest rozwaga. Poza tym musi wykazywać się odwaga w niektórych momentach oraz mieć chęć poznawania tego wszystkiego co na niego czeka. - Odpowiedziałem oczekując już na ostatnie pytanie.
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:50 am
-Wiem już jaką naturę będzie miał Twój towarzysz. Ostatnie pytanie. W które z tych miejsc chciałbyś najbardziej pojechać?
Ukryta Laguna
Gorące Źródła Górskie
Kraina Wodospadów
Tajemnicze Jezioro
Ukryte Miasto
Kryształowy Tunel
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 2:53 am
Nadszedł wreszcie czas na ostatnie pytanie. Jako ze nie przepadam za ludźmi to nazwy ukryte najbardziej mnie kusily. - Z chęcią pojechał bym do ukrytej Laguny
Admin

on Pon Lip 16, 2018 2:57 am
Profesor Furui poszła na zaplecze i przyniosła Ci trzech podopiecznych.
-Wybierz swojego startera!-powiedziała z uśmiechem.
Zobacz profil autora

on Pon Lip 16, 2018 3:02 am
Spojrzałem uważnie na profesor. Zaraz pote zniknęła gdzieś na zapleczu i wróciła z trzema stworkami. Nadszedł czas wyboru. Zamierzałem stworzeni uważnie zwrokiem po czym zastanowilem się którego wybrać. Moj wybor padl na małego aligatorka. - Wybieram jego - Powiedziałem spokojnie wskazując stworka.
Admin

on Pią Sie 03, 2018 7:06 pm
Sandile podreptał do Ciebie i przeraźliwym wzrokiem spojrzał na Ciebie. Niczym żołnierz wydał pojedynczy odgłos w ramach aprobaty.
-Bardzo dobry wybór. Twój partner obdarzony naturą Ostrożną(Careful) jest od dziś twoim pokemonem. Czas więc na drugi etap tutorialu. Udaj się z Ryukiem w stronę waszej pierwszej Lokacji i nabierzcie doświadczenia zanim wyruszycie na wyprawę. Powodzenia!-odrzekła profesor Furui i zasiadła przy biurku. Ryuk niechętnym skinięciem głowy wskazał kierunek, w którym powinniście pójść.
Zobacz profil autora

on Nie Sie 05, 2018 5:58 pm
Widząc stworka uśmiechnąłem się delikatnie. Wydawał się całkiem przyjazny. Wysłuchałem tego co miała do powiedzenia kobieta i zerknąłem na Ryuk. Zaraz potem ruszyłem w stronę, którą mi wskazał. Po chwili gdy już oddaliliśmy się od domku profesor Furui postanowiłem dowiedzieć się czegoś o miejscu do którego się wybierałem. -Do jakiego miejsca się zbliżamy? - Zapytałem przewodnika zaraz potem patrząc przed siebie i uważnie obserwując otoczenie. Trzeba uważać bo nie wiadomo co nas tu czeka i czy nasz przewodnik nie ma ochoty skręcić nam karku i zostawić gdzieś nasze truchła przy najbliższej okazji.
Admin

on Nie Sie 05, 2018 10:25 pm
Idąc w dół wzgórza Ryuk w końcu odezwał się -Naszym celem jest Leśne Dojo.-odrzekł i wskazał palcem polanę w gaju niedaleko. Sandile ostrożnie posuwał się do przodu i starał się nie spaść. W ostateczności wskoczył Ci do torby. Ryuk natomiast lewitował sobie spokojnie w dół. Dookoła zbierała się coraz gęstsza mgła. Wydawało się jakby otaczała wszystko tylko nie wzgórze i Lokację, do której się wybierałeś.
Zobacz profil autora

on Czw Sie 09, 2018 2:08 pm
Spokojnie ruszyłem ścieżką za Ryuk. Przecież chyba nikt inny nie zna tego miejsca od niego. Lekko przeciągnąłem się i dostrzegłem że Sandile jest już w moim plecaku. Maluch chyba nie lubi za bardzo ryzykować. Idąc tak cały czas przed siebie mgła robiła się coraz to gęstsza. -Trochę upiornie się zrobiło - Westchnąłem cały czas obserwując okolice. To ciekawe, że mgła wyglądała w taki sposób. Trochę jak "magia". -Chyba, żadna poczwara pokroju zombie nas tu nie zaatakuje? - Powiedziałem z lekkim uśmiechem to mojego przewodnika, który swoją drogą wyglądał trochę jak zombie...
Admin

on Czw Sie 09, 2018 6:50 pm
Ryuk spojrzał na Ciebie z politowaniem i rzucił tzw. "facepalma". -Idziemy do dojo, a nie na cmenatrz.-dorzucił. Tymczasem Twoim oczom ukazała się bogata w stare drzewa i małe krzewy polana. Na drzewach wisiały listy gończe, dokładnie trzy listy gończe. Tymczasem wprzód widziałeś dwie zagrody, każda z innym przyrządem treningowym oraz ogromną arenę na samym końcu Dojo. Miejsce to o dziwo miało mieszkańców! W zagrodzie z bieżniami znajdowały się Hitmonlee, w zagrodzie z workami bokserskimi - Hitmonchany, a na arenie na swoich główkach kręciły się Hitmontopy. Miałeś wrażenie, że każdy pokemon miał zupełnie inny wygląd i jakiś specjalny atrybut, chociażby wstążki, okulary, czy innego koloru rękawice bokserskie. Ciekawe jaki sekret kryje ta mała iniepozorna lokacja?
Sponsored content

Powrót do góry