Share
Go down
Admin
Liczba postów : 66
Zobacz profil autorahttp://sntpbf.forumpolish.com

Tutorial: Castiel

on Czw Sie 09, 2018 6:21 pm
Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznana z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Kirby.
Liczba postów : 5
Zobacz profil autora

Re: Tutorial: Castiel

on Pią Sie 10, 2018 11:07 am
Nowe miejsce, nowa przygoda. Takie właśnie motto przyświecało mi kiedy decydowałem się na zmianę środowiska. Pozostawiłem za sobą wszystko co do tej pory znałem, aby odkryć zupełnie nowe i nieznane mi miejsce. Wydawało się to być bardzo interesującym wyzwaniem. W końcu tak na prawdę nic nie wiedziałem o tym miejscu, o tym co może mnie tutaj spotkać. Ten pierwiastek tajemniczości dodawał mi nowych sił i pchał do podejmowana takich a nie innych decyzji. Kiedy otrzymałem tymczasowego towarzysza w tym symulatorze postanowiłem nie zwlekać i czym prędzej przejść dalej.
- Witaj Kirby. Pewnie wiesz, że jestem Castiel dlatego nie zwlekajmy zbyt długo.
Po tych słowach ruszyłem na górę aby spotkać się prof. Furui.
Admin

on Pią Sie 10, 2018 11:37 am
Kirby z wesołą minką podskoczył na znak gotowości. Ruszyliście z kopyta pod górkę w stronę laboratorium. Było chłodno, a wokół wzgórza zbierała się mgła, która swoją tajemniczością mogła skłonić nawet najtęższe umysły świata do myślenia nad jej genezą. Gdy już dotarliście na szczyt, Twoim oczom ukazała się niewielka chatka z drewna, której okna o szkle zabarwionym na cyjan błyszczały przez odbijające się w nich promienie światła z lampy. Za oknem witać było jak dość młoda kobieta lata z papierkami po całym pomieszczeniu. To najwidoczniej była profesor Furui.
Zobacz profil autora

on Sob Sie 11, 2018 6:54 pm
To było to co najbardziej lubię - podróż w górach. Dokładnie w takich miejscach mogę uwolnić swój umysł od całego świata i skupić się na własnych celach. Uwaznie przyglądałem się zmieniającemu otoczeniu oraz temu co zmieniało się w środowisku. Gdy ujrzałem domek poczułem lekki uścisku w brzuchu. W końcu to zupełnie nowa rzeczywistość. Zwróciłem się do mojego towarzysza.
- Kirby, czyli to jest cel mojej wyprawy? Bardzo tu przyjemnie.
Podszedłem bliżej domku i zafascynował mnie widok biegającej profesor. Miała tutaj mnóstwo pracy, a ja sam dołożę jej kolejnej. Nie pozstało mi nic innego jak zapukać i oczekiwać zaproszenia dośrodka.
Admin

on Nie Sie 12, 2018 4:08 pm
Długo nie trzeba było czekać. Drzwi otworzyły się automatycznie, gdy do nich zapukałeś. Takie czasy. Gdy profesor ujrzała Cię w progu, odłożyła papierki i zaprosiła Cię serdecznym uśmiechem i gestem dłoni do biurka.-Nazywam się Furui i jestem tutaj profesorem. Zajmuję się także rekrutacją. Pozwól, że zadam Ci kilka pytań, w celu ustalenia, jakiego partnera otrzymasz od PokeInt na start Twojej przygody.-powiedziała i wyciągnęła formularz.-Gotowy?-spytała pewnym głosem. Była to niespecjalnie wysoka, szczupła brunetka, o włosach do pasa i zielonych oczach. Momentalnie zauważyłeś, jak tajemnicza mgła pojawia się za oknem, jakby Cię goniła. Szczyty gór, które widać było w oddali zaczynały lekko się rozmazywać i powoli zanikać. Wygląda na to, że całe to miejsce będzie bardzo ciekawe. Mogło się wydawać, że czas tutaj ma swój osobny bieg, gdyż cały czas odkąd ruszyłeś w górę nie zmieniła się pogoda, cały czas tak samo jasno, tak samo dużo chmur i tyle samo mgły. Kirby cupał sobie po domku i jadł wszystko z lodówki.

Ostatnio zmieniony przez JCMT dnia Nie Sie 12, 2018 8:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora

on Nie Sie 12, 2018 7:16 pm
- Witam. - zwróciłem się do profesor kiedy tylko mnie ujrzała. Spokojnie spoglądałem na to co znajdowało się dookoła nas. Gdy tylko wyciągnęła formularz lekko się zestresowałem. W końcu od tego będzie zależało wszystko co tutaj mnie spotka. Wziąłem głęboki oddech i dodałem: - Tak jestem gotowy. Z przyjemnością odpowiem na te kilka pytań, które zostały przygotowane.
W oczekiwaniu na pierwsze pytanie lekko ocierałem dłonie o siebie.
Admin

on Nie Sie 12, 2018 8:07 pm
Po uzyskaniu twierdzącej odpowiedzi profesor Furui przeszła do konkretów.-Pytania mogą wydawać się bezsensowne, jednak mają na celu dopasować profil psychologiczny Twojego Pokemona tak, by stworzył z Tobą jak najlepszą więź. Pierwsze pytanie.

W pewnym mieście grasuje bardzo wpływowy mężczyzna, który ma dużo układów i pieniędzy, jest jednak okropnym brutalem wobec Pokemonów. Jaką strategię obierzesz w tej sytuacji?

Masz to w poważaniu
Wzbogacasz się wystarczająco, by pokonać go jego własną bronią
Nie zważając na nic biegniesz do jego rezydencji, by skopać mu 4 litery
Eliminujesz jego układy i doprowadzasz go do impasu
Nie masz odwagi, by zrobić cokolwiek
Zobacz profil autora

on Nie Sie 12, 2018 9:12 pm
Całkiem interesujące pytanie. Na pewno nie należę do tych osób, które obojętnie przechodzą obok cudzego nieszczęścia. Pierwsza opcja od razu odpada, jak również druga. W końcu skoro jest bogaty to mi samemu długo zajmie dojście do tego etapu i sporo osób jeszcze ucierpi. Bycie macho? Nie, zdecydowanie to do mnie nie pasuje. Wpływy zrobią swoje i więcej nie ujrzę światła dziennego.
- Wybieram opcję eliminacji układów. Jak na szachownicy poustawiam pionki i w ten sposób wykonuję szach i mat.
Admin

on Pon Sie 27, 2018 9:31 pm
Profesor zanotowała i rzuciła kolejne pytanie-Wyobraź sobie, że w ramach wygranej w loterii możesz wybrać jedną z poniższych nagród. Która najbardziej do Ciebie przemawia?

1000$
Najrzadszy owoc na świecie
Ekskluzywne urządzenie wielofunkcyjne z odległego regionu
Bilet na rejs dookoła świata dla całej rodziny
Puchar z napisem "Zwycięzca"

Sponsored content

Powrót do góry