IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Tutorial: Crystal

Go down 
AutorWiadomość
Xerxes
Admin
Xerxes

Liczba postów : 81
Data dołączenia : 02/04/2018

PisanieTemat: Tutorial: Crystal   Czw Sty 10, 2019 1:24 am

Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznana z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Meruem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sntpbf.forumpolish.com
Crystal

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Tutorial: Crystal   Sob Sty 19, 2019 9:53 pm

Dotarłam w końcu do nowego regionu... Jego nazwa to Nakatsukuni - jeśli dobrze pamiętam. Wybór startera odbywa się tu dość nietypowo bo poprzez wzięcie udziału w programie symulacyjnym, ponoć dobrany ma być do mnie stworek, który będzie do mnie pasować. Czemu to takie skomplikowane? Porównując do mojego rodzinnego regionu wygląda to znacznie łatwiej, bo odgórnie wiadomo, jaki ma się wybór. Standardowo jeden z trzech stworków, bez konieczności przechodzenia symulacji... W każdym razie jeśli już tu jestem to wypada dotrzeć do końca i odebrać pokemona. Spojrzałam na postać przed sobą. To jest mój przewodnik? Wygląda ciekawie... Z tego co wiem moim celem jest dostanie się do laboratorium profesor, która mieszka na wzgórzu, u którego podnóża się znajduję. Ruszyłam więc w tamtym kierunku licząc licząc, że nie zajmie mi to wiele czasu. Chcę poznać swojego partnera, tego jedynego, wyjątkowego.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xerxes
Admin
Xerxes

Liczba postów : 81

PisanieTemat: Re: Tutorial: Crystal   Pon Sty 21, 2019 8:15 am

Meruem podążał krok w krok za Tobą. Podróż odbyła się w milczeniu. Po odbyciu kilkuset kroków i przebyciu całkiem dużego dystansu w końcu dotarłaś na szczyt. Górowała tutaj wszechobecna mgła. Wiedziałaś, że to powód do niepokoju. Jednak nie strwożyłaś się. Za okienkiem widać było jak profesor Furui porządkuje papiery i sprząta trochę. Zapracowana kobieta.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sntpbf.forumpolish.com
Crystal

Liczba postów : 3

PisanieTemat: Re: Tutorial: Crystal   Pon Sty 21, 2019 10:55 pm

Zdziwiła mnie trochę obecność tej mgły. Wyglądała dość przerażająco i nadawała temu miejscu niezwykłego klimatu, aż lodowate ciarki przeszły mnie po plecach. Widziałam w okienku panią profesor, faktycznie wygląda na dość zapracowaną. Muszę przyznać, że trochę mi ulżyło, gdy ją zobaczyłam... Podeszłam bliżej, wzięłam kilka głębokich oddechów, zapukałam i dziarsko weszłam do środka.
- Dzień dobry. - rzuciłam cicho, ale z delikatnym uśmiechem.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tutorial: Crystal   

Powrót do góry Go down

Tutorial: Crystal
Powrót do góry 
Strona 1 z 1