Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Tutorial: Lucifer

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyPon Sty 14, 2019 2:34 am

Mephistopheles spojrzał na Ciebie z uśmiechem.-W bunkrze musisz znaleźć Pakiet. Jest on skitrany gdzieś tam w kącie. Tylko nie rób tego zbyt długo, bo jak mgła nas zakryje, to nawet latarnia z Rodos cię nie wyprowadzi. Jedyne czego możesz być pewny to, że bez walki się nie obejdzie.-odpowedział Mephistopheles i zamilkł. Ruszyliście dziarskim krokiem w stronę Bunkra. Widziałeś ogromną dziurę,a w środku wydawało się nie być nic prócz ciemności.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Lucifer

Lucifer


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 10/01/2019
Wiek : 26

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyPon Sty 14, 2019 3:40 pm

Po dotarciu na miejsce zauważyłem ogromną dziurę, prawdopodobnie jedyne wejście do bunkru. Nie miałem pojęcia co mogę teraz zrobić, bo nie przypominam sobie żeby profesorka dawała mi latarkę, chyba naprawdę mnie znienawidziła za to wystraszenie w jej własnym ośrodku badawczym. Moją jedyną nadzieję jest mój holoprzewodnik.

- Ej ziomeczku, nie masz przypadkiem jakiejś latarki wbudowanej albo zewnętrzej żeby mi pożyczyć? Bez jakiegoś porządnego źródła światła w środku może być naprawdę ciężko bo w ciemności mało widać- Powiedziałem do swojego holoprzewodnika samemu szukając latarki po ubraniu, może kiedyś zabrałem latarke i zapomniałem?
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyPon Sty 14, 2019 10:07 pm

Mephisto zaśmiał się-Chcesz mi powiedzieć, że Lucifer nie posiada wbudowanego noktowizora? Bez strachu. Na ścianie wisi para- odrzekł Pheles i ruszyliście wgłąb bunkra. Wnętrze było bardzo mroczne, jednak tak jak mówił holoprzewodnik na ścianie wisiał noktowizor. Udało Ci się ujrzeć mapę bunkra. Wskazywała ona 3 pomieszczenia: spiżarnię, sypialnię i latrynę. Wypadałoby znaleźć Pakiet szybko, bo czas się kończył
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Lucifer

Lucifer


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 10/01/2019
Wiek : 26

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyPon Sty 14, 2019 11:19 pm

Nie spodobało mi się to że mój własny osobisty hologram wyśmiewa mój brak latarki. Na szczęście hologram na coś mi się przydał i powiedział mi że w bunkrze mogę znaleźć noktowizor który pomoże mi w eksploracji opuszczonego starego bunkra. Nie mam pojęcia czemu dostałem polecenie eksploracji tego typu miejsca, przecież tu raczej nie ma nic ciekawego, chyba że jednak jest.  Zdjąłem noktowizor z ściany i zakładając go na głowę, zauważyłem na ścianie mapę całego bunkra! Więc do wyboru miałem spiżarnie, sypialnię i latrynę. W każdym z tych miejsc może znajdować się to po co tutaj przyszedłem. Po krótkim zastanowieniu ruszyłem w miejsce które przedstawiała mi wisząca na ścianie mapa bunkra - do spiżarni. Na niezepsute jedzenie nawet nie liczyłem, bunkier pewnie opuszczony od kilkunastu lat i całe żarcie albo zjedzono albo po prostu się zepsuło. Po drodze zagadnąlem do mojego holoprzewodnika

-Ej, przewodnik. Jak już uda mi się znaleźć to czego szukam to co potem? Gdzie mogę spotkać jakieś silne rzadkie pokemony?- Spytałem kroczącegu u mojego boku holoprzewodnika rozglądając się wokół w poszukiwaniu wskazówek ktore mogłyby pomóc mi w znalezieniu  Pakietu przed nadejściem potężnej mgły przez którą nie chcę zostać zaskoczony w takim miejscu.
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptySro Sty 16, 2019 4:04 pm

Mephisto podążał za Tobą do spiżarni, a na Twoje pytanie odrzekł-Zapewne na Wybrzeżu Mgieł. Zazwyczaj tam trafiają nowicjusze.
Twój wzrok przeniósł się na półki pełne niczego. Ta spiżarnia była po prostu pusta. Jedyne co "widziałeś" to puste kartony, okruszki na podłodze i nagle coś szmyrnęło Ci koło nogi i uciekło w korytarz. Miałeś pewność, że to był Pokemon, jednak nie zdążyłeś ujrzeć jego aparycji. Mephisto zaśmiał się -Ten malec pewnie liczył na jedzenie, ale się przeliczył!-po czym próbował poklepać Cię po plecach, ale był tylko hologramem soł...-Ruszajmy dalej, raczej nic tutaj po nas.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Lucifer

Lucifer


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 10/01/2019
Wiek : 26

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptySro Sty 16, 2019 4:31 pm

Trafiając do spiżarni znalazłem to czego spodziewałem się od samego początku...jedno wielkie nic. Tylko zmarnowałem czas idąc tutaj a mogłem wybrać inne miejsce. Poczułem tylko jakieś smyrnięcie tuż obok mojej nogi. Niestety nie zauważyłem co to było bo bardzo szybko dało dyla ale jestem pewien że był to pokemon.
- Chyba masz rację. Nic tu po nas, zwijamy się.-Powiedziałem do holoprzewodnika po czym obróciłem się na pięcie i skierowalem w kierunku zapamiętanego przeze mnie położenia sypialni w bunkrze mając nadzieje że tam znajdę coś więcej niż tajemniczego pokemona. Chyba że ten trzyma zestaw po który tu jeste, wtedy będę musiał go dopaść. Po drodze biłem rozmyślałem nad sensem zadania powierzonego mi przez panią profesor, w końcu nie wytrzymałem i zadałem pytanie mojemu holoprzewodnikowi
- Hej! Mam pytanie! W jaki sposób ma mnie to czegoś nauczyć? Przecież każde eksplorowane miejsce będzie inne i to czego naucze się w opuszczonym bunkrze nie będzie miało wiekszego sensu!- Powiedziałem do niego uważnie obserwując jego reakcję na moje pytanie.
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyCzw Sty 17, 2019 2:44 am

Mephisto Pheles tak jak to na niego przystało odpowiedział niechętnie-Każda eksploracja Cię czegoś nauczy. Chociażby jak się eksploruje, odkrywa tajemnice i jak funkcjonuje się w tym świecie. Potraktuj to jako pierwszą lokację do zbadania.-po czym razem z Tobą ruszył ku sypialni. Wewnątrz jak się mogłeś domyślić było tam kilka łóżek i w zasadzie nic poza nimi. Z sufitu zwisał jakiś zakapior, który równie szybko jak go ujrzałeś, zwiał Ci sprzed nosa.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Lucifer

Lucifer


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 10/01/2019
Wiek : 26

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyCzw Sty 17, 2019 4:50 pm

Odpowiedź mojego holoprzewodnika niezbyt mi się spodobała. Nie zgadzałem się z jego odpowiedzią ale postanowiłem nie ciągnąć tego tematu dalej - nie chciałem pokłócić się z holoprzewodnikiem, zrobię to dopiero jak już będziemy się rozstawać bo nie będzie mi towarzyszył do końca życia nie? Po dotarciu do sypialni moim oczom ukazało się to co powinno być w każej szanującej się sypialni - kilka pustych łóżek na których kiedyś spali żołnierze stacjonujący w bunkrze. Przez chwilę widziałem jakieś stworzenie zwisające z sufitu które bardzo szybko zniknęło mi z oczu. To chyba ten sam pokemon którego spotkałem w spiżarni. Tym razem nie chciałem po prostu opuścić tego miejsca i na szybko przeszukałem wszystkie znajdujące się w pomieszczeniu łóżka i jeśli nie znajdę nic ciekawego - ruszam do ostatniego narysowanego na mapie bunkra pomieszczenia czyli do latryny. To będzie śmierdząca sprawa.
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyCzw Sty 17, 2019 10:51 pm

Jako, że nic nie znalazłeś ruszyłeś w kierunku latryny. Ciemno, śmierdzi i w zasadzie nic nie mogłeś zlokalizować, poza nieopróżnionym szaletem. Nic ciekawego nie rzuciło Ci się w oczy... no może poza małym gryzoniem, który przebiegł Ci między nogami i ponownie uciekł. Miałeś wrażenie, że on Cię śledził lub prowadził. Nie wiadomo, jednak tym razem nie miał już dokąd uciec... prawda?
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Lucifer

Lucifer


Liczba postów : 16
Data dołączenia : 10/01/2019
Wiek : 26

Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 EmptyPią Sty 18, 2019 4:30 pm

Kolejne pomieszczenie bunka i kolejne niepowodzenie. Powoli zaczynam myśleć że tutaj nie ma tego całęgo zestawu a pani profesor robi sobie ze mnie jaja a szkolenie miało tylko poglębić ośmieszenie mnie. Nawet nie zawracałem głowy holoprzewodnikowi tym pytaniem bo znałem odpowiedź. Jedyne co znalazłem to tajemniczego pokemona śmieszka którego gonie po terenie całego bunka z nikłą szansą na dorwanie. Tym razem mu nie odpuszczę, pomyślałem i ruszyłem w pogoń za tajemniczym gryzoniowatym pokemonem bawiącem się ze mną w kotka i myszkę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Tutorial: Lucifer   Tutorial: Lucifer - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Tutorial: Lucifer
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Tutorial: Venom
» Tutorial: Wabik

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Archiwum-
Skocz do: