IndeksIndeks  FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Share | 

Tutorial: JKDX

Go down 
AutorWiadomość
Xerxes
Admin
Xerxes

Liczba postów : 81
Data dołączenia : 02/04/2018

PisanieTemat: Tutorial: JKDX   Czw Sty 10, 2019 10:28 pm

Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznany z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowany w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Lelouch Lamperouge vi Britannia.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora http://sntpbf.forumpolish.com
JKDX

JKDX

Liczba postów : 5
Data dołączenia : 10/01/2019

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Czw Sty 10, 2019 10:37 pm

Podrapałem się po tyłku i skończyłem palić skręta z najlepszej marihuany jaką znalazłem w pewnej slamsowej wiosce. Gdy już wyrzuciłem końcówkę jointa na podłogę ruszyłem na górę, gdzie czekała na mnie jakaś Profesorka, czy ktoś tam. Co ciekawsze właściwie nie wiem kim była, właściwie od tego zielska nawet ja sam nie wiem kim jestem. Gdy już byłem na górze zacząłem szukać pani Profesorek, a gdy już ją odnalazłem powiedziałem. -Serwus. Podobno zapozna mnie paniusia z tajnikami czegoś, czego podobno jeszcze w życiu nie doznałem. Więc śmiało, proszę mnie oświecić.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xerxes
Admin
Xerxes

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Nie Sty 13, 2019 10:09 pm

Droga na górę nie była prosta, jednak po dłuższej chwili w końcu odnalazłeś się we mgle, która otaczała całe wzgórze i w zasadzie nic poza nią nie było widać. Profesorki jednak nie było w środku. Miałeś wrażenie, że chatka została opuszczona w pośpiechu. Na zewnątrz chatki widziałeś ślady kobiecych obcasów oraz porozrzucane kartki. Miałeś wrażenie, że każda była bardzo ważna. Może to było okazja, abyś wykazał się heroizmem i odpowiedzialnością? Lelouch patrzył strategicznie na wszystko, co się działo i patrzył na Ciebie z góry.
Powrót do góry Go down
JKDX

JKDX

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Pon Sty 14, 2019 6:23 pm

Pierwsze co przyszło mi do głowy to sprawdzenie upuszczonych kartek, może właśnie na nich da się znaleźć jakąś wskazówkę, co do tego, gdzie udałą się kobieta lub co mogło się z nią stać. Jeśli jednak kartki nie dadzą mi żadnego innego tropu, po prostu ruszę w stronę ciągnących się śladów obcasów pozostawionych na ziemi.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xerxes
Admin
Xerxes

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Pon Sty 14, 2019 10:12 pm

Po kilkuminutowej przebieżce po śnieżnych wertepach zebrałeś wszystkie kartki i znalazłeś Profesor Furui. Okazało się, że poszła pobiegać, a kartki które znalazłeś to był Twój formularz! Wróciliście do chatki i rozpoczęliście rozmowę.
-Ten formularz to Twoja przepustka do świata Nakatsukuni a zarazem wyznacznik partnera w tej tułaczce! Powodzenia!- odrzekła kobieta.
Cytat :
1. Która z poniższych cech najbardziej opisuje Twój stosunek do [nowego ustroju/działalności organizacji]?
(gniew, obojętność, smutek, radość)
2. Wyobraź sobie, że dostajesz wymarzony prezent. Która z tych reakcji jest najbliższa Twojej:
(dziękuję grzecznie i po cichutku otwieram; trzęsę pudełkiem by zobaczyć co jest w środku; odmawiam prezentu; PREZEEEEEEEEENT)
3. Obudziłaś się w robocie. Okazało się, że zasnęłaś na zapleczu i spędziłaś całą noc w firmie. Za kilka godzin otwarcie, a Twoim oczom ukazał się niemiłosierny bałagan, który zostawiły Twoje koleżanki z pracy. Jak zareagujesz?
(mam to gdzieś, to nie ja nabałaganiłam; robię jeszcze większy bałagan; sprzątam wszystko na błysk; sprzątam, ale nie staram się zbytnio; idę dalej spać)
4. Wyobraź sobie sytuację, w której musisz dostać się na szczyt klifu, na szczycie którego rośnie bluszcz. Którą drogą wybrałbyś się na górę?
(po bluszczu; po skalnych półkach; poszedłbym okrężną drogą; wzleciałbym na pokemonie)
5. Jak postrzegasz siebie jako eksploratora a zarazem osobę reprezentującą organizację rozwojową? Jakimi ideałami byś się kierował i jakie priorytety stawiał w nadchodzących zadaniach? [#otwarte]
6. Które z tych dań najbardziej byś chciała spałaszować? [#partner]
(chili con carne; spaghetti bolognese; hamburger; mintaj po grecku; sorbet cytrynowy; kotlet schabowy)
Powrót do góry Go down
JKDX

JKDX

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Pon Sty 14, 2019 10:36 pm

-Dzięki paniulku. - złapałem od razu za długopis i wziąłem się za sprawne uzupełnianie formularza. Kilka literek trzeba było napisać, trochę odpowiedzi podkreślić. W niektórych miejscach trzeba było skreślić głupotki, które powypisywałem.... No cóż... chyba gotowe. -Proszę pani Psor... Oto mój formularzyk. - po tych słowach pokazałem pięknie uzupełniony formularz kobiecie, która stała przede mną.

Cytat :
1. Która z poniższych cech najbardziej opisuje Twój stosunek do [nowego ustroju/działalności organizacji]?
Obojętność

2. Wyobraź sobie, że dostajesz wymarzony prezent. Która z tych reakcji jest najbliższa Twojej:
odmawiam prezentu

3. Obudziłaś się w robocie. Okazało się, że zasnęłaś na zapleczu i spędziłaś całą noc w firmie. Za kilka godzin otwarcie, a Twoim oczom ukazał się niemiłosierny bałagan, który zostawiły Twoje koleżanki z pracy. Jak zareagujesz?
mam to gdzieś, to nie ja nabałaganiłam

4. Wyobraź sobie sytuację, w której musisz dostać się na szczyt klifu, na szczycie którego rośnie bluszcz. Którą drogą wybrałbyś się na górę?
wzleciałbym na pokemonie

5. Jak postrzegasz siebie jako eksploratora a zarazem osobę reprezentującą organizację rozwojową? Jakimi ideałami byś się kierował i jakie priorytety stawiał w nadchodzących zadaniach? [#otwarte]
Jako potencjalny nowy eksplorator tego znanego mi jeszcze tylko w małym zalążku świata uważam, że zawsze bardzo dobrze jest zwiedzić dużo i przeżyć coś ciekawego w intrygujących mnie miejscach. I do tego właśnie dążyłbym, czyli do znalezienia ciekawych miejsc i właśnie w nich znalezienia przygód godnych przeżycia. Nie kręci mnie bieganie w to i z powrotem za pokemonem. Bardziej podnieca mnie na przykład szukanie pradawnych artefaktów, czy poświęcanie życia dla głupiego celu. Głównym priorytetem jest bardzo dobrze się bawić i przeżyć pełnię żyćka, bo przecież to jest najważniejsze, prawda? Jeśli chodzi o reprezentowanie organizacji to wolę być wolnym strzelcem i stawiać i wyłącznie tylko na siebie. Nawet jeśli byłbym jej członkiem to nic więcej niż jakaś zawieszka, czy odznaka mnie nie interesuje.

6. Które z tych dań najbardziej byś chciała spałaszować?[#partner]
chili con carne
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xerxes
Admin
Xerxes

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Pon Sty 14, 2019 11:03 pm

Profesor Furui poszła na zaplecze. Słyszałeś niepokojące odgłosy. Po chwili wróciła i dała mu trzy Pokemony natury Pochopnej (Hasty):
Powrót do góry Go down
JKDX

JKDX

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Sro Sty 16, 2019 8:03 pm

Paniusia Furui pokazała mi trzy pokemony, najchętniej poprosiłbym o kolejną partię, ale chyba takiej opcji nie ma, właściwie, gdyby była to to wszystko straciłoby trochę sens. -Pani Profesor, ja bym poprosił tego małego zielonego dinozaura. Jeszcze jakieś formalności, bo nie ukrywam, że mam chyba ciekawsze rzeczy do roboty. - powiedziałem arogancko i czekając na odpowiedź przypaliłem kolejnego jointa.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Xerxes
Admin
Xerxes

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   Czw Sty 17, 2019 1:30 am

Profesor podała Ci podopiecznego i rzuciła.
-Udaj się do Zaćmionego Złomowiska. Znajdziesz tam swój Pakiet Eksploratora!- dumnie powiedziała i podała Ci dłoń na pożegnanie, odprowadzając Cię do drzwi. Razem z holoprzewodnikiem ruszyliście w dół górki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Tutorial: JKDX   

Powrót do góry Go down

Tutorial: JKDX
Powrót do góry 
Strona 1 z 1