Share
Go down
Admin
Liczba postów : 18
Zobacz profil autora

Re: Tutorial: J-Zone

on Czw Lip 12, 2018 10:53 pm
- Nie martw się Venipede, tym razem się nie udało, ale jeśli będziesz się starać to na pewno w końcu CI się powiedzie.
Powiedziałem do swojego pokemona, po czym spojrzałem na znalezione przez siebie fanty. Wraz z kompasem i zegarkiem zacząłem poszukiwać wskazówek. Byłem pewien że ten zegarek nie jest ustawiony w taki sposób jaki jest bez przyczyny. Kompas, zegarek i włócznia z grawerunkiem w kształcie Słońca, to musiało mieć coś ze sobą wspólnego. Postanowiłem rozpocząć swoje poszukiwania na południu osady i powoli kierować się kierunku południowo-wschodnim.
Admin
Liczba postów : 58
Zobacz profil autorahttp://sntpbf.forumpolish.com

on Nie Lip 15, 2018 3:22 pm
Przyjrzałeś się bliżej przedmiotom. Zegarek stanął na godzinie 9:45, był delikatnie dotknięty zębem czasu. Włócznia w doskonałym stanie z grawerunkiem była natomiast dość nowa. Tymczasem kompas o dziwo nierozmagnesowany wskazywał przecudnie północ. Te trzy przedmioty były jakoś powiązane jednak powiązanie to musiałeś odkryć. Czasu było coraz mniej. Mgła była coraz gęstsza, a Ty nie mogłeś znaleźć dobrego miejsca do ukrycia skrzynki. Venipede patrzył na Ciebie z zaciekawieniem, natomiast Pagumon hopsał sobie po obozie.
Admin
Zobacz profil autora

on Czw Lip 19, 2018 12:40 am
Chociaż udało mi się odnaleźć pierwsze przedmioty podczas swojej wyprawy, nadal nie osiągnąłem swojego celu. Rozejrzałem się wokoło i nie znalazłem już nic co mogłoby przykuć moją uwagę. Wiedziałem jedno, Ta wioska była aktualnie wymarła. Przez kilka sekund stanąłem żeby pomyśleć, i jedyne co przyszło mi do głowy, to żeby spojrzeć osobiście na relikwię tej wioski. Nie chciałem jednak stworzyć u swojego pokemona przypuszczeń, że nie mam do niego zaufania (w końcu to on sprawdzał te posągi), także dałem mu odpocząć w ballu, zaś sam skierowałem się w kierunku starożytnych, jak na moje oko, monumentów. Pomyślałem że warto poszukać jakieś powiązań z grawerunkiem Słońca znajdującym się na włóczni. Spróbowałem też odnaleźć jakie kierunki geograficzne wskazywały te posągi, gdyż ich ustawienie mogłoby być powiązane z znalezionym przez siebie kompasem, a może też z zegarkiem.
Admin

on Pią Sie 03, 2018 6:58 pm
Podszedłeś do relikwii wioski. Był to osamotniony kamień, który otaczały cztery posągi z małymi piedestałami. Przedstawiały one cztery różne pokemony.

Kangaskhan trzymał didgeridoo na swoim piedestale. Ów piedestał zabłysnął na delikatny amarantowy kolor. Pozostałe trzy pozostawały puste. Najwidoczniej trzy pozostałe przedmioty należało umieścić na tychże piedestałach. Nic dziwnego, że pokemon nie wpadł na to, w końcu nie wiedział, że coś udało Ci się znaleźć! Mgła była tak gęsta, że poza relikwią i piedestałami już nic nie było dla Ciebie widoczne.
Admin
Zobacz profil autora

on Sob Sie 11, 2018 12:06 am
Szybko wycofałem pokemona do balla, po czym wziąłem się za rozwiązywanie zagadki.Włócznię, umieściłem na piedestale z Deliberdem,, kompas Stantlerowi, natomiast zegarek Tropiusowi.
Admin

on Nie Sie 12, 2018 4:03 pm
Niestety zagadka okazała się ciut trudniejsza, niż się wydawało. Nic się nie stało podczas układania przedmiotów. Może zostały źle ułożone? Te przedmioty na pewno miały jakieś powiązanie z Pokemonami. Zegarek, który stanął na 9:45, włócznia ze słońcem i kompas wskazujący północ, a także didgeridoo (czyli instrument australijski), leżący na piedestale Kangaskhana. Wydawało się, że Pokemony też reprezentują różne regiony świata. Może warto było poświęcić temu ciut więcej uwagi?
Sponsored content

Powrót do góry