Share
Go down
Admin
Liczba postów : 16
Zobacz profil autora

Tutorial: Crystal

on Czw Kwi 05, 2018 2:44 pm
Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznana z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Kaneki.
Liczba postów : 2
Zobacz profil autora

Re: Tutorial: Crystal

on Czw Kwi 05, 2018 7:15 pm
Jakiś czas temu przybyłam do innego regionu, niż mój ojczysty... Jak on się nazywał? Ah tak, Nakatsukuni. Wprowadzenie i wybór partnera odbywał się tutaj inaczej, niż wszędzie indziej, a i ponoć pokemony występujące tu, to mieszanka różnych gatunków i jest ich zdecydowanie więcej, niż w Kanto. Wiedziałam jednak, że jedna rzecz się nie zmienia - również tutaj trzeba będzie spotkać się z profesorem, od którego stworka będzie można odebrać. Zanim to zrobię, będę musiała porozmawiać z moim holograficznym przewodnikiem. Eh, rozmowa z ludźmi, świetna sprawa, bardzo lubię... - na mojej twarzy pojawił się lekki grymas, spojrzałam na chłopaka, aby lepiej się mu przyjrzeć. Wyglądał normalnie, nic ciekawego. Ruszyłam w drogę, poszukać profesora.
-
Admin
Liczba postów : 16
Zobacz profil autora

on Wto Lip 10, 2018 11:01 pm
Holograficzny chłopak szybko cię przegonił, najwidoczniej chciał cię zaprowadzić prosto do gabinetu Pani Profesor. Ruszyłaś więc za nim. Po drodze mogłaś spostrzec ogrom różnego rodzaju dyplomów, prac naukowych, wyników badań, ale też i zdjęć. To właśnie te ostatnie wydawały się najbardziej interesujące. Dało się na nich dostrzec niesamowite krajobrazy i ludzi, jakich jeszcze w życiu nie widziałaś. Za pewne byli oni rdzennymi mieszkańcami tego regionu. Po krótkiej chwili podążania za Kanekim dotarłaś prosto przed drzwi gabinetu Profesor Furui.
Sponsored content

Powrót do góry