TBA

Tutorial: Crystal

Share

J-Zone
    Admin

Liczba postów : 11

Tutorial: Crystal

Pisanie by J-Zone on Czw Kwi 05, 2018 2:44 pm

Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznana z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Kaneki.

Crystal

Liczba postów : 2

Re: Tutorial: Crystal

Pisanie by Crystal on Czw Kwi 05, 2018 7:15 pm

Jakiś czas temu przybyłam do innego regionu, niż mój ojczysty... Jak on się nazywał? Ah tak, Nakatsukuni. Wprowadzenie i wybór partnera odbywał się tutaj inaczej, niż wszędzie indziej, a i ponoć pokemony występujące tu, to mieszanka różnych gatunków i jest ich zdecydowanie więcej, niż w Kanto. Wiedziałam jednak, że jedna rzecz się nie zmienia - również tutaj trzeba będzie spotkać się z profesorem, od którego stworka będzie można odebrać. Zanim to zrobię, będę musiała porozmawiać z moim holograficznym przewodnikiem. Eh, rozmowa z ludźmi, świetna sprawa, bardzo lubię... - na mojej twarzy pojawił się lekki grymas, spojrzałam na chłopaka, aby lepiej się mu przyjrzeć. Wyglądał normalnie, nic ciekawego. Ruszyłam w drogę, poszukać profesora.
    -

Obecny czas to Wto Maj 22, 2018 11:33 am