Share
Go down
Admin
Liczba postów : 63
Zobacz profil autorahttp://sntpbf.forumpolish.com

Tutorial: Mozaika

on Wto Cze 26, 2018 2:40 am
Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznany z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowany w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Frostail.

Liczba postów : 10
Zobacz profil autora

Re: Tutorial: Mozaika

on Wto Cze 26, 2018 2:49 am
Mozaika spojrzała niepewnie na dziwne stworzenie. Przypominał odrobinkę Ninetalesa, a więc budził całkiem pozytywne skojarzenia. Dziewczyna uśmiechnęła się, a następnie ruszyła w stronę stworka. Okazał się on jednak jedynie realnie wyglądającym hologramem. By nie pokazać po sobie swojego zmieszania, Mozaika ruszyła w górę zboczem niezbyt wysokiego wzgórza. Starała się nie oglądać za siebie, ani nie myśleć za wiele, co tu się w zasadzie odbywa. Jedno było pewne- wszystko tu wydawało się niby bliskie, ale jednocześnie dziwnie obce.
Dotarłszy do domu rzekomej pani profesor, połknęła gulę w gardle i zdecydowała się nieśmialo przywitać.
- Dzień dobry, jest ktoś tutaj?
Admin

on Wto Cze 26, 2018 2:55 am
Frostail podążał za Tobą krok za krokiem, aż na sam szczyt, gdzie wreszcie mogłaś ujrzeć niewysoką, zapatrzoną w ekran holograficznego komputera profesorkę, która była ewidentnie czymś zajęta. Pośród rzędów szafek, komód, stert papierów oraz kilku rupieci można było dostrzec kilka osamotnionych okien, za którymi mgła stworzyła coś na obraz waty cukrowej. Frostaila tymczasem otaczała lodowata aura o jasnoniebieskiej, przechodzącej w delikatny cyjan kolorze.
-Witam, nazywam się Furui i zajmuję się rekrutacją oraz sprawdzaniem predyspozycji i przypisywaniem partnerów do podróży po Nakatsukuni. Pozwoli Pani, że zadam kilka pytań?- powiedziała ciepłym i melodyjnym głosem.
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 2:59 am
Mozaika skinęła głową i by ukryć zmieszanie, natychmiast dopowiedziała:
- Tak, oczywiście, proszę.
Uwagę dziewczyny przykuwała intrygująca mgła za oknami, ale jeszcze nie zebrała się na odwagę, by o to zapytać którąkolwiek z postaci, które przebywały obok niej.
Admin

on Wto Cze 26, 2018 3:01 am
-Pierwsze pytanie: Wyobraź sobie, że jesteś Pokemonem, który dopiero co wykluł się z jajka. Która z tych czynności opisuje pierwszą, jaką byś wykonał zaraz po narodzinach:

Spróbowałbym różnych umiejętności, by zobaczyć na co mnie stać.
Zacząłbym walkę z kolegą z jajka obok.
Uciekłbym zwiedzać świat.
Siedziałbym i patrzył się na inne pokemony.
Poszedłbym spać.
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 3:10 am
Pytanie nie okazało się nazbyt trudne. Wybór w zasadzie wydawał się dość oczywisty...
- Obserwowałabym wszystko, ucząc się nowego świata, to pewne. Może dopiero po chwili spróbowałabym swych sił w różnych rzeczach i ewentualnych umiejętności, ale raczej bazując na naśladownictwie wcześniej zaobserwowanych zachowań...
Admin

on Wto Cze 26, 2018 3:17 am
-Wyobraź sobie, że dostajesz wymarzony prezent. Która z tych reakcji jest najbliższa Twojej:

Dziękuję grzecznie i po cichutku otwieram
Trzęsę pudełkiem by zobaczyć co jest w środku
Odmawiam prezentu
PREZEEEEEEENT
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 3:18 am
Prezeeeeeeeent?! Dla mnie?! Very Happy Jejku, prezent! Dziękuję!
Oj tak, Mozaika była pewna, jakby to wyglądało. Wciąż jednak wstydząc się kobiety przed sobą, skromnie odpowiedziała, że ostatnia opcja będzie w zasadzie najbliższą jej naturze.
Admin

on Wto Cze 26, 2018 3:24 am
-Jesteś świadkiem, jak mama bije swoje dziecko. Która reakcja jest najbliższa Twojej:

Odepchnięcie matki od dziecka
Zwrócenie kobiecie uwagi
Reakcja bierna
Popieranie reakcji matki
Strach przed zaangażowaniem
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 3:28 am
Myślę, że zwróciłabym uwagę kobiecie, takie sytuacje nie mogą pozostać bez reakcji.
Pytania były bez większego ładu i składu, ale chyba takie miały być, by odpowiadać szybko i odruchowo, bez większego zastanowienia... Niczym na teście psychologicznym. Czy właśnie takiemu czemuś była poddawana?
Admin

on Wto Cze 26, 2018 3:32 am
-Obudziłaś się w robocie. Okazało się, że zasnęłaś na zapleczu i spędziłaś całą noc w firmie. Za kilka godzin otwarcie, a Twoim oczom ukazał się niemiłosierny bałagan, który zostawiły Twoje koleżanki z pracy. Jak zareagujesz:

Mam to gdzieś, to nie ja nabałaganiłam
Robię jeszcze większy bałagan
Sprzątam wszystko na błysk
Sprzątam, ale nie staram się zbytnio
Idę dalej spać
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 3:34 am
A czy ja tak nabałaganiłam? Nie, na kamerach z pewnością będzie jawnie pokazane, że ja tylko grzecznie spałam.
Admin

on Wto Cze 26, 2018 3:35 am
-Dobrze. Ostatnie pytanie, tym razem swoimi słowami. Jak postrzegasz siebie jako eksploratora a zarazem osobę reprezentującą organizację rozwojową? Jakimi ideałami byś się kierowała i jakie priorytety stawiała w nadchodzących zadaniach?
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 3:45 am
Z pewnością jeśli mam odkrywać teren i nowy rejon, to nie zamierzam ingerować w tutejsze zwyczaje i tym podobne. Chciałabym wiele się dowiedzieć, wszystkiego doświadczyć i poznać, nie mniej jednak jeśli ktoś będzie wymagać mojej pomocy, to pewnie od razu zapomnę o moim postanowieniu i pomogę natychmiast, jak tylko będę umiała, nie umiałabym inaczej. Może znalazłabym tutaj kogoś bliskiego, może komuś pomogę. Takich rzeczy raczej nie da się przewidzieć, ale starałabym się dopasować do sytuacji.
Admin

on Wto Cze 26, 2018 4:15 am
-Dziękuję. Mam już naturę dla Twojego pokemona. Jeszcze jedno pytanko, tym razem dotyczące Twojego partnera. Wyobraź sobie, że Ty i Twój partner napotykacie grupkę Pokemonów różnych typów i gatunków, które biją się ze sobą. W całym tym rozgardiaszu małe jajko pokemona stoczyło się i zaczęło spadać z górki. Jaki kolor ma to jajko:

Zielone
Złote
Pomarańczowe
Srebrne
Różowe
Błękitne
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 4:19 am
Srebrny? - zapytała niepewnie Mozaika. Oczyma wyobraźni widziała fiolet, ale nie było takiej opcji...
Admin

on Wto Cze 26, 2018 4:28 am
-Ok. W takim razie wiem już dokładnie jakie startery mogę Ci zaproponować.-to powiedziawszy wyciągnęła 3 pokeballe i wypuściła siedzące w nich stworzenia. Trzy małe Pokemony uśmiechnęły się w Twoją stronę:

-Wybierz swojego partnera-rzekła profesor Furui.
Zobacz profil autora

on Wto Cze 26, 2018 11:15 pm
W jednej chwili wszystko stało się jasne, a Mozaika była bliska swojej reakcji w pytaniu o zachowanie przy otrzymaniu prezentu. Teraz też chciała z wielkim okrzykiem pisnąć PIDGEY!, ale rozsądek szybko pohamował jej odruch. Nie chciała zaczynać znajomości od przerażenia pokemona, zresztą to mogło popsuć zaczątki ich przyjaźni! Nie, to nie mogło w ten sposób się skończyć.
- Hej, misiaki. Wszyscy jesteście cudni, ale to Ciebie, Pidgey, chciałabym zapytać, czy ruszysz ze mną w drogę?
Tylko na chwilę przeniosła spojrzenie na panią profesor, ale już po chwili znów patrzyła na ptaka, jej zdaniem najbardziej wdzięcznego i wspaniałego ze wszystkich.
Admin

on Pią Cze 29, 2018 7:42 pm
Pidgey z uśmiechem podfrunął do Ciebie i dziobnął cię delikatnie w rękę.
-Bardzo dobry wybór. Ten uroczy ptaszek obdarzony naturą Śmiałą(Bold) jest od dziś twoim pokemonem. Czas więc na drugi etap tutorialu. Udaj się z Frostailem w stronę waszej pierwszej Lokacji i nabierzcie doświadczenia zanim wyruszycie na wyprawę. Powodzenia!-odrzekła profesor Furui i zasiadła przy biurku. Frostail chłodnym spojrzeniem obdarzył Twoją osobę i ruszył w kierunku drzwi, by wskazać Ci kierunek.
Sponsored content

Powrót do góry