Share
Go down
Admin
Liczba postów : 63
Zobacz profil autorahttp://sntpbf.forumpolish.com

Tutorial: Wabik

on Pon Wrz 03, 2018 10:28 pm
Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznany z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Faust.

Ostatnio zmieniony przez JCMT dnia Pon Wrz 03, 2018 11:23 pm, w całości zmieniany 1 raz
Liczba postów : 5
Zobacz profil autora

Re: Tutorial: Wabik

on Pon Wrz 03, 2018 11:21 pm
Alexander rozejrzał się ze spokojem po okolicy, a następnie zabrał głęboki wdech świeżego powietrza. Czuł, że właśnie w tym momencie zaczyna się nowy rozdział w jego księdze, kolejna przygoda, która dostarczy wiele niesamowitych wspomnień i opowieści. Przed chłopakiem znajdował się mężczyzna, który wyglądał na zmęczonego i wycieńczonego. Jego ciało wyglądało jakby przeszło wiele operacji lub starć, a każda blizna była pamiątką po takim wydarzeniu. Black skinął głową w kierunku Fausta.
- Moja godność to Black Alexander. Czy mógłbyś mi coś opowiedzieć na temat tego regionu? - spojrzał w oczy holoprzewodnika, a następnie powoli ruszył w kierunku góry, gdzie miał znajdować się jego kolejny cel.
- Wiesz może co mnie może tu czekać? - skoro miał okazję wyciągnąć intrygujące go informację, to nie miał zamiaru stracić takiej okazji.
Admin

on Czw Wrz 06, 2018 12:05 am
Faust tylko spojrzał na Ciebie  pustym wzrokiem i odrzekł-Wszystko, zależy co napotkasz-po czym patrzył w medalik ze zdjęciem jego ukochanej. Tym czasem mgła dookoła rozprzestrzeniała się coraz szybciej, a wzgórze stawało się mniej widoczne z każdą sekundą. -Trzeba ruszać.-rzucił Faust i holograficznie poruszając się w stronę szczytu wzgórza, delikatnym gestem ręki pokazał Ci, abyś poszedł za nim. Cały ten tutorial jest strasznie dziwny i niebywale realistyczny. Przed Tobą czekał bardzo ważny stos wyborów, które miały Cię doprowadzić do otrzymania swojego partnera i zapoznania się z klimatem organizacji, do której Cię wcielono.
Zobacz profil autora

on Czw Wrz 06, 2018 8:33 pm
Spojrzenie Fausta nie należało do najprzyjemniejszych doświadczeń. Było przepełnione smutkiem i czymś w rodzaju cierpienia. Alexowi zrobiło się przykro, jednak po chwili zdał sobie sprawę, że to tylko hologram, którego zadaniem jest przygotować trenera do nadchodzącej przygody.
- Więc ruszajmy w kierunku celu. - zgodził się z przewodnikiem. Wabik czujnie rozglądał się po otoczeniu, ponieważ mgła stawała się coraz gęstsza. Z każda minutą widoczność była coraz bardziej ograniczona, przez co chłopak musiał się bardziej skupiać, by nic go nie zaskoczyło.

Ostatnio zmieniony przez Wabik dnia Pią Wrz 07, 2018 10:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Admin

on Pią Wrz 07, 2018 9:39 pm
Chwila moment, kilka skoków i podbiegów i w końcu wspólnie trafiliście na szczyt wielkiego wzgórza. Znajdował się na nim domek wielkości małej chaty leśnej. Wewnątrz paliło się ostre białe światło z lampy stojącej w środku. Przy małym biureczku w kącie siedziała profesor Furui. Jej dom od środka wyglądał jak pobojowisko, porozrzucane papiery, teczki, poprzestawiane kartony i książki pozrzucane z regałów i porozmieszczane na różnych szafkach, stołach i innych miejscach. Faust zaprosił Cię skinieniem ręki do środka. Mgła tymczasem oplotła wzgórze tak, że nic poza nim nie było widać. Miałeś wrażenie, że otoczenie zmienia się w zależności od tego, gdzie pójdziesz.
Zobacz profil autora

on Pią Wrz 07, 2018 11:08 pm
Droga na miejsce nie byłą męcząca, lecz nużąca i mozolna. Widok domku sprawił, że na twarzy Wabika pojawił się szeroki uśmiech. Cel był już tak blisko. Po przekroczeniu progu mieszkania Alexander został zbity z tropu. Wszystko wyglądało jakby chwilę wcześniej odbył się tam pojedynek lub napad w czasie którego złodziej usilnie próbował coś odnaleźć. Chociaż zawsze istniała opcja, że profesor Furui żyje w takim chaosie, ponieważ to pozwala jej mieć szybki dostęp do materiałów naukowych.
- Dobry wieczór. Jestem Alex. - przestawił się, a następnie czekał na dalsze instrukcje. Chciał już działać i poznać kolejne wytyczne
Admin

on Sro Wrz 19, 2018 3:58 pm
Profesorka ukłoniła się delikatnie i wzięła do ręki teczkę z półki.-Witam, nazywam się Furui i jestem Profesorem badawczym w tym rejonie. Jako rozpoczęcie Twojego zadania musisz odpowiedzieć na parę pytań, abyśmy mogli dopasować do Ciebie odpowiedniego partnera.-powiedziała kobieta i usiadła przy biurku, wskazując ręką na krzesło naprzeciwko. -Może zacznijmy od razu. Widzę, że nie możesz się doczekać. Powiedz mi, gdybyś mógł wybrać 3 typy Pokemonów, które to by były?-spytała profesor Furui. Widać, że pytanie było skonstruowane pośrednio, więc możliwe, że odpowiedź ma odzwierciedlać charakter Twojego kompana. Warto mieć to na uwadze przed udzieleniem odpowiedzi.
Zobacz profil autora

Today at 12:38 am
- Nie ma problemu. Wydaje mi się, że jestem w stanie odpowiedzieć na kilka pytań. - odparł z uśmiechem, a następnie zrobił kilka kroków w kierunku biurka i zajął wyznaczone przez profesor miejsce.
- Tak, to prawda. Nie mogę się doczekać. Od dawna planowałem wyruszyć w podróż, która dostarczy mi sporą ilość przygód. - po tych słowach klasnął w dłonie. Chwilę później już zastanawiał się nad odpowiedzią, by w końcu udzielić pożądanej odpowiedzi.
- Trzy typy... Wybieram wodę, lód oraz typ psychiczny.
Sponsored content

Powrót do góry