Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Lokacja: Venom Isandris

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 4:04 pm

W jednej chwili znalazłaś się w przedziwnym lesie, w którym wszędzie wokół pomimo ciemności było jasno, a to za sprawą lampionów i kryjących się w nich Volbeatach i Illumise'ach. Twój wzrok jednak najbardziej przykuła ścieżka, która choć już delikatnie wydeptana miała w sobie niezwykły urok. Dookoła rosły róże, a drzewa pięły się wysoko. Słyszałaś nieopodal szum strumyka. Nagle Twój holokomunikator zadzwonił. Z niego na swojej dłoni pojawiła Ci się aparycja nieznanej Ci dotąd postaci.

Lokacja: Venom Isandris 8e2fb892c783fba0609f7bfd104caf4a

-Cześć, Venom! Nie znasz mnie, ale ja doskonale wie kim jesteś. Nazywam się Xerxes i jestem Nestorem, czyli najważniejszym z Trybunów. Miło mi Cię poinformować, że trafiłaś pod moje skrzydła. Będę doglądać Twoich poczynań, informować Cię o różnych rzeczach i przede wszystkim możesz mnie traktować jak ogólnodostępny przewodnik po Nakatsukuni. Jednak nie obiecuję, że na każde pytanie zdradzę Ci odpowiedź, w końcu jaka byłaby wtedy frajda z eksplorowania, prawda?- przemówił do Ciebie mężczyzna o nietuzinkowym wyglądzie. Był to Twój Trybun, który od teraz będzie dostępny pod holofonem. Możesz się z nim dzięki niemu kontaktować z innymi Eksploratorami, z którymi wymienisz numery. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, dodaj go do EQ.

-Twoim pierwszym zadaniem, będzie odnalezienie źródełka w głębi lasu. Po drodze na pewno spotkasz różne Pokemony, znajdziesz różne rośliny, ale co ważniejsze u celu czeka Cię nagroda w postaci jajka. Nasza zaprzyjaźniona hodowczyni Pokemonów rozdaje tam jajka, którymi opiekują się początkujący Eksploratorzy. W razie pytań jestem tutaj!-powiedział Xerxes i rozłączył się.


Ostatnio zmieniony przez Xerxes dnia Sro Sty 30, 2019 7:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 4:09 pm

Przez chwilę rozglądałam się. Jeszcze parę minut temu byłam w miejscu otoczonym mgłą, a teraz... Moje oczy zaświeciły się z radości. Tyle tu roślinności, w ogóle wszystkiego! Po chwili jednak wszystko zepsuł telefon. Nestor... Trybun... Pamiętałam to ze szkolenia u siebie. To coś jak opiekun... Chyba. No nic. Rozłączył się zanim zdążyłam powiedzieć chociaż słowo... No nic. Przynajmniej wiem jaki jest mój cel główny... Na razie jednak postanawiam rozejrzeć się tu i przede wszystkim sprawdzić jak Sinister. Przecież jeszcze przed chwilą stoczył walkę z dziwnym pokemonem... Wypuszczam go z kulki
- Jak się czujesz, mały?
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 5:11 pm

Sinister spojrzał na Ciebie pewnym wzrokiem! Walka była trudna, ale najwidoczniej też była symulacją, bo Bagon miał się wyśmienicie! Podskoczył radośnie, gdy nagle coś szmyrnęło niedaleko w krzakach. Po chwili Twoim oczom ukazał się mały Pokemon.

Lokacja: Venom Isandris Aipom-aipom-40262373-236-236
Gdy tylko Cię zobaczył schował się z powrotem w krzakach. Miałaś wrażenie, że latarnie oświetlane przez Illumise'y i Volbeaty są tak ustawione, jakby tworzyły swojego rodzaju ścieżkę w tym gaju. Póki co wokół panowała niesłychana zieleń, jednak pewnie nazwa "Lazurowy" nie wzięła się znikąd, więc spodziewać się mogłaś wszystkiego.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 5:15 pm

Woaah... Jaka ta małpka była urocza! Bardziej jednak uszczęśliwił mnie widok pełnego sił Sinistera. Pogładziłam go po głowie
- W każdym razie, świetna robota, tam, w tej symulacji. Brawo - pochwaliłam go, bo wcześniej nie miałam okazji. Ruszyłam powoli ścieżką obok latarni. Piękne i pomysłowe, muszę przyznać. Ciekawe, gdzie mnie zaprowadzą... Rozglądam się ciekawa dookoła
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 5:23 pm

Nie trzeba było długo podążać po okrzewionej i okwieconej ścieżce, którą oświetlały latarnie. Po chwili znaleźliście się na polanie, którą opatulały dziwne drzewa. Były to szafirowoliściaste drzewa, których liście opadały niczym liany na polanę. Jednak to nie była jedyna atrakcja tego miejsca. Mały strumień, który słyszałaś wcześniej właśnie tutaj znajdował swoje miejsce. Przepływał on najwidoczniej z gór, aż w stronę jeziora, które znajduje się w głębi lasu. Tymczasem uwagę Twoją przykuło rozwidlenie, znajdujące się za małym mostkiem. Widziałaś jak para Illumise i Volbeat tańczyły wokół drzew, a ich rozbłyskujące ciała rozświetlały szafirowe liście, które mieniły się jasnym, niebieskim światłem. Ten cudowny widok jednak trwał nie więcej niż minutę. Tuż po tym pokazie wypadałoby zdecydować, w którą stronę się udać. Drogowskaz mówił, że na prawo znajduje się Lazurowa Polana, tymczasem na lewo Prastary Dąb.


Ostatnio zmieniony przez Xerxes dnia Sro Sty 30, 2019 5:37 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 5:30 pm

Hmm... Zamyśliłam się na moment. Polana i dąb... Nie wiedzieć dlaczego, ten dąb przykuł więcej mojej uwagi. Ruszyłam w jego stronę po chwili namysłu, w głowie wciąż mając taniec świetlików. To było naprawdę przepiękne widowisko. Aż szkoda, że w Kanto nie ma podobnych im pokemonów. Choć i my mamy dość wyjątkowe stworki, na przykład... Yyy... najsłabsze pokemony na ziemi!
...
To nie był dobry przykład. No nic, trzeba ruszyć z miejsca. Do Dębu!
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 5:42 pm

Kolejna kręta ścieżka, którą kroczył już niejeden Eksplorator, doprowadziła Cię do tajemniczego drzewa. Było ogromne, wyższe niż wieżowce w Saffron City. Co było jeszcze dziwniejsze jego kora była pokryta czymś przypominającym dżem jagodowy. Ta niezwykła substancja była zbierana przez małe Illumise'y. Po chwili ponownie ujrzałaś znajomą Ci już małpkę, która radośnie zaczęła tańczyć i pobiegła w stronę Dębu, ewidentnie próbują Ci coś pokazać. Jednak tuż po chwili zaczęła skakać po gałęziach w górę drzewa. Krajobraz tymczasem sprawiał wrażenie przeciętnego, jednak w rzeczywistości krył wiele Pokemonów, które chowały się w krzakach, na drzewach i innych miejscach. Kwiaty i roślinność na każdym kroku dawały o sobie znać. Strelicje królewskie kwitły w rogu polany, na której obecnie się znajdowałaś, a tuż pod Dębem rosły przepiękne kamelie. Ciekawa ta tutejsza flora.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 5:45 pm

Tyle kwiatów... Zaczęłam się rozglądać po tym miejscu zaintrygowana, chwilowo nie zwracając uwagi na małpiatkę. Uwielbiam kwiaty... Zwłaszcza takie oryginalne. Tyle w jednym miejscu... Zaczęłam węszyć zaintrygowana. Próbowałam też przyjrzeć się pokemonom tego miejsca. I co to za... dżem...? Mam nadzieję, że jagodowy! Uwielbiam jagody.
Ale dobra. To nie czas, żeby się rozpraszać. Rozejrzałam się za moim nowym ogoniastym przewodnikiem. Przypomniał mi się Chesire i skrzywiłam się lekko. W sumie nie byłby taki zły, gdyby nie to, że był kotem. No cóż... Ruszyłam w ślad za skaczącym pokemonem ciekawa, gdzie też mnie poprowadzi
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 6:03 pm

Skakanka po gałęziach i kilku konarach odstających niedaleko po chwili okazała się zaprowadzić Cię na wysokie poziomy Dębu. Miałaś wrażenie, że z małej platformy, na którą się dostałaś widziałaś cały las, jednak patrząc w dal traciłaś to wrażenie. Gaj był ogromny, a jego drzewa rozpościerały swe liście niczym ptak skrzydła. Za Tobą znajdowało się niby wejście do dziupli. Ociekała ona niebieską substancją, która przypominała dżem. Jednak lepiej chyba nie ryzykować, w końcu nie jesteś pewna, co to za substancja. Aipom wskoczył do środka dziupli i zdawał się dobrze przy tym bawić.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris EmptySro Sty 30, 2019 6:08 pm

Hmm... Pewnie tak. W sumie dla mnie to też niezła zabawa... Dopóki nie spadnę. Ciekawe co jest w środku tej dziupli... Zaglądam tam przekrzywiając głowę. Ciekawość jak zwykle wygrywa z rozsądkiem... No bo co jeżeli tam znajduje się coś co będzie chciało mnie zamordować? Cóż... Skoro małpiatka się nie boi, to czemu ja bym miała? Poza tym... Jakie to miejsce jest ogromne... Rok mi zajmie wyeksplorowanie go!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Lokacja: Venom Isandris Empty
PisanieTemat: Re: Lokacja: Venom Isandris   Lokacja: Venom Isandris Empty

Powrót do góry Go down
 
Lokacja: Venom Isandris
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Lokacja: Alexander Black
» Tutorial: Venom
» Egzamin na Trybuna : Venom

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Nakatsukuni :: Lazurowy Gaj-
Skocz do: