Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Egzamin na Trybuna : Venom

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 03, 2019 8:51 pm

Witaj Venom! To ostatni już etap Twojego egzaminu na Trybuna! Aby się nim stać musisz teraz wziąć udział w wyprawie plemiennej. W tej symulacji wcielisz się w rolę Trybuna, który ma przeprowadzić postać o imieniu "Harakiri" przez typowy tutorial forumowy. Możesz (a nawet musisz) skorzystać z gotowych Tutoriali z Programu lub Archiwum. Ale zanim rozpoczniesz, kilka rad:

- skorzystaj z materiałów dla Trybuna
- pamiętaj, że musisz przydzielić graczowi Holoprzewodnika, podając jego imię oraz obrazek!
- będziesz musiała ułożyć własne pytania rekrutacyjne (4 zamknięte + 1 otwarte - określające Naturę Pokemona +1 zamknięte (6 odpowiedzi) - określające 3 typy, spośród których będzie losowany Pokemon)
- musisz stworzyć własną lokację i towarzyszącą jej przygodę (powinna ona być krótka, ale ciekawa)
- musisz wybrać Pokemona Plagi, z którym przyjdzie walczyć pretendentowi (domyślnie każdy taki Pokemon używa tylko ataków: Scourge Wave - czyli fali mrocznych kul plagi oraz Plague Fang - czyli mrocznego kła plagi. Nie ma konieczności podawania tych nazw podczas tutorialu.
- walka nie musi skończyć się zwycięstwem, ważne jest jednak to, aby finalnie Pokemon przeciwny uciekł

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań co do Twojego zadania zadawaj je proszę na privie Nestorowi (czyli mnie).
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 03, 2019 9:10 pm

Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznany z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowany w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Ryuk.
Egzamin na Trybuna : Venom Latest?cb=20170308040017
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 1:14 pm

Wkroczyłem na polanę, na której znalazłem się w dość dziwnych okolicznościach. Nie wiedziałem co ze sobą zrobić, aż tu nagle pojawił się jakiś demon, a przedziwny głos z niebios przemówił do mnie jakbym śnił. Cóż nic dziwnego, PokeInt Co to jedna z najbardziej prestiżowych firm na świecie, całkowicie zwirtualizowana symulacja jest więc jak najbardziej absolutnym minimum, którego mógłbym się po nich spodziewać. No cóż, nie pozostało mi nic innego jak udać się na szczyt wzgórza wedle instrukcji. Po drodze zamieniłem słowo z Ryukiem.
-Jo. Z tego co wiem masz być moim przewodnikiem w tej symulacji. Jest coś, o czym powinienem wiedzieć?- spytałem niestrwożony.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 4:04 pm

Ryuk spojrzał na Ciebie z zainteresowaniem. Na pewno nie spodziewał się takiej reakcji. Frunął tuż za Tobą, pogryzając czerwone jabłko
- Oprócz tego, co wiesz, aktualnie nie. Musisz udać się na szczyt, porozmawiać z Furui, zdobyć swojego startera... Co akurat jest proste, wystarczy wypełnić formularz. Resztę powie Ci jaśnie pani profesor. Chyba, że masz jakieś sprecyzowane pytania, to zapraszam śmiało. Jestem tu po to, żeby Ci pomóc. Podobno - odpowiedział spokojnie. Intrygujące było to, że przez mgłę nie widziałeś kompletnie nic, prócz chatki.
Niedługo potem dotarłeś na szczyt. Nie była to długa wędrówka... Drzwi były zamknięte, jednak przez okno mogłeś dojrzeć kobietę ślęczącą nad papierami przy laptopie i kawie
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 8:53 pm

Bez większych ceregieli udałem się na górę i omijając zatrważającą mgłę, której tajemniczość wzbudzała we mnie niepokój, dotarłem w końcu na górę. Profesor Furui siedziała nad papierami, a drzwi były zamknięte. Toteż postanowiłem zapukać delikatnie w szybkę. Gdyby i to spaliło na panewce, postanowiłem zapukać dosadniej, ale w drzwi. Jakimś sposobem na pewno się dostanę do środka, by otrzymać startera.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 9:18 pm

Ryuk lewitował za Tobą z wyszczerzem. Profesor Furui na pierwsze pukanie uniosła głowę i zniknęła z Twojego pola widzenia. Po chwili drzwi stanęły otworem
- Witaj. Wybacz zamknięcie. Zapomniałam, że dzisiaj będę miała gościa - uśmiechnęła się delikatnie, po czym zaprowadziła Cię głębiej do swojego domku. Środek wyglądał bardzo ładnie, ale i prosto. Ot, stół, kilka krzeseł, kilkanaście pokeballi na półkach...
- Nazywam się Furui, ale to pewnie już wiesz. Wiem, że chciałbyś już poznać swojego startera, ale najpierw będziesz musiał wypełnić test. Potem przedstawię Ci trzy typy, spośród których będziesz mógł wybrać startera. Miłej zabawy! - kobieta skończyła mówić, po czym wręczyła Ci kartę z pytaniami

Cytat :

1. Wybierz swój wymarzony dom
A. Apartament B. Chatka na wsi C. Domek jednorodzinny D. Szałas w lesie
2. Podczas walk pokemon zależy Ci najbardziej na...
A. Dobru mojego podopiecznego B. Wygranej C. Dobrej zabawie D. Doświadczeniu jakie mogę zdobyć
3. Gdybyś mógł wybrać swój wymarzony zawód, kim byś został i dlaczego?
[Pytanie opisowe]
4. Wyobraź sobie, że jesteś dopiero co wyklutym pokemonem, który został zaatakowany przez innego pokemona. Co byś zrobił?
A. Walczył! B. Uciekał! C. Próbował przekonać pokemona do zaprzestania walki D. Wołał o pomoc
5. Gdybyś mógł zacząć symulację jeszcze raz i wybrać swojego holoprzewodnika, kim on by był?
A. Hermiona Granger B. Eren Yeager C. Lillie D. Spyro The Dragon
6. Co najbardziej lubisz w książkach?
A. Wątki fantastyczne B. Wątki kryminalne C. Wybuchy! D. Romanse E. Wszystkie! F. Nienawidzę książek
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 9:44 pm

Po dłuższym na myśle naniosłem następujące odpowiedzi:
Domek jednorodzinny- zawsze chciałem mieszkać z moją rodziną w przytulnym kącie, tak by zapewnić im dogodny byt. Kocham ją całym sercem i chciałbym, by mieli solidny dach nad głową.

Doświadczeniu jakie mogę zdobyć- walki Pokemon są zawsze brutalne i troszczenie się o każde zadrapanie oczywiście jest wskazane, ale najwięcej uczą nas porażki, zatem doświadczenie, które zyskujemy z walki na walkę może iść w parze z troską.

Zdecydowanie słynnym artystą scenicznym. Chciałbym móc grać na bębnach i śpiewać w zespole na wielkiej scenie, jednocześnie móc podzielić się z innymi miłością do muzyki i swoim talentem.

Próbował przekonać Pokemon do zaprzestania walki- jestem pacyfistą, nie lubię rozwiązań siłowych, więc starałbym się załatwić przeciwnika intelektem i charyzmą. Jednak w ostateczności podjąłbym dopiero inne środki.

OMG, oczywiście, że Hermiona Granger! Świetna intelektualistka o ogromnej wiedzy, nie umniejszając Ryukowi. Byłaby świetnym źródłem informacji, a zarazem świetną kompanką podróży.

Zdecydowanie wątki wszystkie!- kocham dobrą akcję, czy to romans, czy kryminał, czy nawet horror. Dopóki coś ciekawego się dzieje, na pewno jestem za!
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 10:00 pm

Kobieta odebrała od Ciebie kartkę odpowiedzi i zerknęła na nią
- Ach, rozumiem. W takim razie... - podeszła do półki i wyciągnęła z niej trzy Pokeballe, a potem położył je na stole
- To trzy Pokemony z naturą Łagodną (Mild). Jeden z nich będzie Twoim partnerem. Wybierz mądrze - już po chwili przed Tobą stały te trzy oto pokemony:
Egzamin na Trybuna : Venom HappinyEgzamin na Trybuna : Venom StarlyEgzamin na Trybuna : Venom Larvitar
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptyNie Lut 10, 2019 10:45 pm

Spojrzałem na malców siedzących przede mną. Bez zastanowienia złapałem małą różową kuleczkę.
-Witaj Happiny! Jesteś przesłodka! Podróżuj ze mną! Co ty na to?- powiedziałem podekscytowany i przytuliłem małą słodzinkę. Następnie spytałem.
-Co teraz powinienem zrobić?
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Venom

Venom


Liczba postów : 34
Data dołączenia : 30/12/2018
Wiek : 28

Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom EmptySob Lut 16, 2019 2:30 pm

Happiny z radością zapiszczała i wtuliła się w Ciebie. To chyba przesądzało sprawę... Kobieta uśmiechnęła się widząc to
- Pasujecie do siebie - stwierdziła, po czym zamilknęła na chwilę, jakby nieobecna.
- Ach, dalsza wyprawa. Wybacz. Musisz odnaleźć Pakiet Eksploratora, ukryty gdzieś we wnętrzu Jaskini Złych Snów. Pakiet jest Ci niezbędny w podróży poza symulacją. Jeżeli będziesz miał jakieś pytania, Ryuk jest tu, żeby Ci pomóc. Powodzenia - powiedziała. Czas więc wyruszyć w drogę. Widzisz, że Twój holoprzewodnik podgryza kolejne jabłko czekając na Ciebie
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Egzamin na Trybuna : Venom Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna : Venom   Egzamin na Trybuna : Venom Empty

Powrót do góry Go down
 
Egzamin na Trybuna : Venom
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Egzamin na Trybuna
» Egzamin na Trybuna: Helena
» Egzamin na Trybuna: J-Zone
» Tutorial: Venom
» Lokacja: Venom Isandris

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rada Plemienia-
Skocz do: