Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Egzamin na Trybuna: Helena

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyNie Lut 17, 2019 6:56 pm

Witaj Helena! To ostatni już etap Twojego egzaminu na Trybuna! Aby się nim stać musisz teraz wziąć udział w wyprawie plemiennej. W tej symulacji wcielisz się w rolę Trybuna, który ma przeprowadzić postać o imieniu "Deathstar" przez typowy tutorial forumowy. Możesz (a nawet musisz) skorzystać z gotowych Tutoriali z Programu lub Archiwum. Ale zanim rozpoczniesz, kilka rad:

- skorzystaj z materiałów dla Trybuna
- pamiętaj, że musisz przydzielić graczowi Holoprzewodnika, podając jego imię oraz obrazek!
- będziesz musiała ułożyć własne pytania rekrutacyjne (4 zamknięte + 1 otwarte - określające Naturę Pokemona +1 zamknięte (6 odpowiedzi) - określające 3 typy, spośród których będzie losowany Pokemon)
- musisz stworzyć własną lokację i towarzyszącą jej przygodę (powinna ona być krótka, ale ciekawa)
- musisz wybrać Pokemona Plagi, z którym przyjdzie walczyć pretendentowi (domyślnie każdy taki Pokemon używa tylko ataków: Scourge Wave - czyli fali mrocznych kul plagi oraz Plague Fang - czyli mrocznego kła plagi. Nie ma konieczności podawania tych nazw podczas tutorialu.
- walka nie musi skończyć się zwycięstwem, ważne jest jednak to, aby finalnie Pokemon przeciwny uciekł

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań co do Twojego zadania zadawaj je proszę na privie Nestorowi (czyli mnie).
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Helena Leitstern

Helena Leitstern


Liczba postów : 17
Data dołączenia : 21/01/2019

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyWto Lut 19, 2019 1:10 pm

Witamy w zindywidualizowanym tutorialu PPER. Podczas tej symulacji zostaniesz zapoznana z najważniejszymi faktami dotyczącymi regionu Nakatsukuni oraz przetestowana w celu dopasowania wyposażenia oraz partnera do podróży po tym nieznanym i pełnym tajemnic regionie. Podczas symulacji zostanie Ci przyporządkowany holograficzny przewodnik, któremu możesz zadawać pytania. Celem tego tutorialu jest sprecyzowanie Twoich predyspozycji oraz dopasowanie do odpowiedniego typu partnera. Zacznijmy od rozmowy z Profesor Furui. Znajdujesz się obecnie u podnóża wzgórza, na którym mieszka. Udaj się na górę i porozmawiaj z nią, aby uzyskać kolejne wytyczne. Twoim holoprzewodnikiem będzie Springtrap.

Egzamin na Trybuna: Helena 39018519-288-k751662
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyPią Mar 08, 2019 1:30 pm

Otrząsnęłam się trochę po tej transportacji. Nie mogłam mieć bardziej wylane w jakieś symulacje, ale czas było ruszać, w końcu Plaga sama się nie schwyta. Tymczasem jakieś dziwadło pojawiło się obok mnie. Postanowiłam je zignorować i po prostu iść pod górkę. Jakoś specjalnie nie miałam ochoty tutaj być, ale zdobyć partnera i złapać kilka tych rzadkich Pokemonów Plagi? Czemu nie! Także ruszyłam podziwiając krajobraz.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Helena Leitstern

Helena Leitstern


Liczba postów : 17
Data dołączenia : 21/01/2019

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyNie Mar 10, 2019 12:19 pm

Chociaż starałaś się nie zwracać uwagi na, jak ją bądź jego określiłaś, „dziwadło", niestety przyszło ci to z pewnym trudem z dwóch powodów: po pierwsze, ta hybryda robota i królika ruszyła za tobą w stronę domu Profesor Furui, a po drugie wydawała przy tym z siebie dziwne dźwięki, coś podobnego do pojękiwania albo mamrotania. Pomijając to małe ... utrapienie twój holoprzewodnik nie wchodził z tobą w żadne interakcje, co było ci nawet na rękę, ponieważ chciałaś jak najszybciej dotrzeć do celu. Nie zajęło ci zbyt wiele czasu, ponieważ droga była tylko jedna, zaś dookoła nisko nad ziemią wisiała gęsta mgła, która przesłaniała całe otoczenie, co wywoływało u ciebie wrażenie, jakby natura starała się dopilnować, abyś ruszyła prosto do Profesor.
Po dotarciu na miejsce zatrzymałaś się przed dość dużym budynkiem, który pełnił rolę domu, a jednocześnie laboratorium kobiety, od której miałaś otrzymać swojego partnera. Z ciekawości zajrzałaś przed okno umiejscowione koło drzwi i zobaczyłaś obszerne pomieszczenie wypełnione po brzegi rożnymi przyrządami, których przeznaczenia nie potrafiłaś odgadnąć, jednak żadnego człowieka nie dostrzegłaś. Czyżby nikogo nie było?
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyPon Mar 11, 2019 10:04 pm

Zaczęłam walić w drzwi z całej siły. Jeśli to nie dawało skutku to podeszłam do holoprzewodnika.
-Springtrap ta? Mógłbyś wyważyć te drzwi?

Tymczasem rozejrzałam się po okolicy, mgła. Co to za diabelstwo? Czy ja mam się błąkać w tych warunkach? A jak mnie to diabelstwo zabije albo zgwałci, to co mam zrobić? Postanowiłam się pospieszyć i mieć to z głowy jak najszybciej.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Helena Leitstern

Helena Leitstern


Liczba postów : 17
Data dołączenia : 21/01/2019

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyPią Mar 15, 2019 8:47 pm

Dobrą chwilę waliłaś w drzwi, po czym przystawiłaś ucho i uważnie nasłuchiwałaś, jednak ze środka budynku nie dobiegł cię żaden dźwięk oznajmujący, że ktoś idzie ci otworzyć albo chociaż w ogóle znajduje się w laboratorium. Nie chcąc marnować dłużej czasu podeszłaś do swojego niechcianego towarzysza i po prostu kazałaś mu wybić ci drogę do środka, na co ten dziwnie się uśmiechnął, a przynajmniej takie odniosłaś takie wrażenie, ponieważ trudno było odczytać cokolwiek z jego ... twarzy.
- Jak sobie życzysz. - odparł, po czym podszedł do drzwi i jednym solidnym kopnięciem wyważył je do środka, o mało co nie trafiając w kobietę, która akurat znajdowała się tuż przed nimi po drugiej stronie. Ta tylko spojrzała na was i zwróciła się do robota.
- Czy mógłbyś mi wyjaśnić, co to ma znaczyć?
- No cóż pani profesor ... ta tutaj młoda dama - tu wskazał na ciebie - wprost nie mogła się doczekać dopasowania i zamiast cierpliwie poczekać, aż pani zechce nam otworzyć drzwi, kazała mi je wyłamać, a ja biedny co miałem zrobić, w końcu jestem zwykłym przewodnikiem ...
Powrót do góry Go down
Xerxes
Admin
Xerxes


Liczba postów : 145
Data dołączenia : 02/04/2018
Wiek : 25
Skąd : Bydgoszcz

Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena EmptyCzw Mar 28, 2019 1:40 am

Spojrzałam ostrym wzrokiem na kobietę.
-Pani Doktor... Profesor.. whatever. Przyszłam, aby ulec temu dopasowaniu. Eksploracja mnie wzywa i tracę tutaj niezwykle cenny czas, czekając na to, aż otrzymam tytuł pełnoprawnego Eksploratora.- powiedziałam i zwróciłam się do Springtrapa-Świetna robota, dziękuję mój holoniewo... eee holoprzewodniku- poprawiłam się szybko i spojrzałam ponownie na Furui. Miałam mdłości na jej widok, ale musiałam się powstrzymać, w końcu to ona miała mnie wprowadzić do tego świata.
-To od czego mam zacząć?- spytałam niecierpliwie.
Powrót do góry Go down
https://sntpbf.forumpolish.com
Sponsored content





Egzamin na Trybuna: Helena Empty
PisanieTemat: Re: Egzamin na Trybuna: Helena   Egzamin na Trybuna: Helena Empty

Powrót do góry Go down
 
Egzamin na Trybuna: Helena
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Egzamin na Trybuna
» Egzamin na Trybuna : Venom
» Egzamin na Trybuna: J-Zone

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Rada Plemienia-
Skocz do: